Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1 v Třinci k prodeji

Prodáno!

Popis nemovitosti

Nově vám chci představit byt, který se nachází v Třinci na ul. Dvořákova v bytovém domě z třicátých let. Po ruce je veškerá občanská vybavenost.

Dům prošel rekonstrukcí: proběhla výměna oken, venkovních dveří, nová dlažba ve společných prostorech. Za domem bude v brzké době vytvořeno soukromé parkoviště pro cca 8 aut, kdy ke každému bytu bude náležet jedno parkovací stání. K domu náleží jedna zděná garáž, kterou si může jeden z vlastníků bytu odkoupit. V domě je možnost využití společných sklepních prostor např. kolovna nebo uschování nářadí aj.

Tento moderní byt je pro vás připraven ve 2. nadzemním podlaží  a nabízí dispozici 4+1 s výměrou 97 m2. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je vybaven kuchyňskou linkou vyrobenou na míru s vestavěnou myčkou, troubou, sklokeramickou elektrickou deskou, koupelna je vybavená skříňkou se zabudovaným umyvadlem, zrcadlem, sprchovacím koutem, WC, novou pračkou a plynovým kotlem, který vytápí bytovou jednotku. Ve všech pokojích je plovoucí podlaha a v koupelně dlažba, vše laděno do teplých tónů.

Byt je díky velkým oknům prosvětlený a orientovaný na 3 světové strany, což zajišťuje dostatek denního světla.

Neváhejte a domluvte si prohlídku, kde vás provedu jak bytem tak domem.

Váš realitní makléř Gabriela Berbrová.

Cena bytu 3.590.000,-Kč.

Půdorys

pudorys_3d_byt_3

pudorys_bytu_dvorakova_3_jpg

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Dvořákova 259,

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF