Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Moderní dům v centru Košic

Rezervováno!

Popis nemovitosti

Nová nabídka v podobě tohoto moderního rodinného domu jak k bydlení tak s možností podnikání je tady pro vás. Nachází se v samotném centru Košic.

Poloha v centru Košic zajišťuje vynikající dostupnost všech služeb, kulturních památek a gastronomických zážitků, které toto historické město nabízí. Představte si, že vaše nová adresa bude v místě, kde se snoubí historie s pulsujícím životem moderního města.

Dům se stává ze suterénu, přízemí a 1 podlaží. Má dva samostatné vchody, proto drobnou úpravou lze využít i jako samostatné dvě bytové jednotky nebo kombinace s podnikáním.

Původně je dům z třicátých let, ale kompletně byl zrekonstruovaný a zkolaudovaný v r. 2010 a pyšní se moderními prvky.

Nyní je dům využívaný k podnikání. Suterén o užitkové ploše 151m2 sloužil jako vinárna s posezením a skladovými prostory je zde i samostatné WC.

V přízemí je hlavní vstup do společné haly, ze které se dostanete jak do 1 podlaží tak do suterénu. Přízemí o užitkové ploše 168m2 se skládá ze 3 pokojů, 2 samostatné WC, kuchyň a další oddělený kuchyňský kout, koupelna se sprchovacím koutem a v hale je vybudovaný prostor pro možnost pořízení výtahu.

Do prvního podlaží o užitkové ploše 164 m2 se dostanete krásným dřevěným, proskleným schodištěm do přístupové haly, ze které je přístup do 4 samostatných pokojů, technické místnosti, kuchyňského koutu, zajímavé koupelny se sprchovacím koutem a samostatným WC, druhé koupelny s vanou kde je velká vestavěná skříň na míru a samostatné WC.

Vytápění domu je plynovým kotlem v poschodí s průtokovým ohříváním vody a každé patro si může regulovat teplotu vzduchu a navíc je v poschodí bojler na ohřev vody. V letních měsících můžete využít zabudovanou klimatizaci.

 

Příjezd k domu je ze dvou stran z ulice Duhová a Rastislavova.

Zaujal vás tento vyjímečný dům? Neváhejte mě kontaktovat a domluvíme se na prohlídce. 

 

 

Cena

790.000 Eur

 

Pohledy RD

pohled_jpg

 

 pohled_uprava_3

 

pohled_uprava_z_ulice

 

pohled_uprava_2

 

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF