Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nadstandardní rodinný dům ve Vendryni

Popis nemovitosti

Když jsem tento dům viděla poprvé ohromila mě jeho velikost a všechny jeho nadstandardy, které jen tak někdo doma nemá. V patře se nachází obytná část o dispozici 4+KK s prostornou koupelnou a WC v příjemných barvách, samostatná uzavíratelná vestavěná šatna a další podkrovní místnost pro úschovu potřebných věcí. Některé z pokojů mají vestavěnou klimatizaci.

Možná je to tím, že jsem žena, ale velký dojem na mě zanechala prostorná, hezky barevně sladěná, vybavená kuchyně s vestavěnými spotřebiči kvalitních značek a v navazujícím prosluněném obývacím pokoji mě mile překvapilo velké akvárium s rybami, výhodou v tomto pokoji pro zimní počasí je krb, který dodá v potřebné chvíli teplo domova při posezení s rodinou nebo sledování oblíbených TV pořadů. V letních dnech využijete prostornou terasu s dostatkem soukromí.

V přízemí je další bytová jednotka se samostatným vchodem o dispozici 3+KK s koupelnou a WC kde  milovníci saunování ocení umístěnou infra saunu. V kuchyni je prostorná kuchyňská linka a dalším pokoji je vestavěná velká skříň. Francouzské okno dodá jedné z místnosti dostatek světla a v letních měsících venkovní posezení na terase s výhledem na vlastní velký bazén s profi samočistícím systémem. Udržovaná zahrada zajistí dostatek soukromí díky vhodně nasazeným vzrostlým stromům.

Dům je z malé části podsklepený ve kterém je umístěn plynový kotel, centrální vysavač a vinný sklípek.  

V neposlední řadě musím vyzdvihnout prostornou garáž s dálkovým ovládáním dveří, samostatné dřevěné garážové stání pro další dvě auta a zabezpečovací kamerový systém, který hlídá celý dům. Pomůžeme vám i s financováním tohoto domu našim dlouholetým  hypotečním specialistou.

Určitě vás zajímá kde se vlastně tento zajímavý dům nachází.

Kdo zná obec Vendryni jistě ocení možnosti, které tato obec nabízí a proto patří mezi žádané lokality v okolí města Třince, navíc je tento dům přímo v jeho centru takže kdo má rád  sport  využije  300m vzdálený hotel s pestrou nabídkou sportovního vyžití -  tenis, badminton, fotbal, plážový volejbal aj. , kdo má rád turistiku vybízí se k tomu okolní Beskydy,  pro rodinu s dětmi školou povinné je tady MŠ a ZŠ a pro středoškoláky není žádný problém dopravit se kamkoli neboť může využít nedaleko  vzdálenou vlakovou nebo autobusovou zastávku.  Na prohlídce vás provede realitní makléř Gabriela Berbrová.

Zastavěná plocha o výměře 292m2

Zahrada o výměře 817 m2

Napojení domu na obecní vodovod a kanalizaci, plynovod, samozřejme elektřinu, u domu je i vlastní studna.

Cena 8.500.000,-Kč

 

 

 

Videoprohlídka

KONTAKT

Gabriela Berbrová

mob +420 607 944 687

www.gabrielaberbrova.cz

foto_facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF