Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek Návsí

o výměře 1214m2

s příjezdem po asfaltové cestě 

 

PRODÁNO!

Popis nemovitosti

Chtěla bych Vám nabídnout k prodeji tento slunný, rovinatý stavební pozemek i s projektem domu v obci Návsí u řeky Olše, o velikosti 1.214m2, s příjezdem po asfaltové komunikaci v klidné části.  Podle územního plánu se nachází v zóně SV- plocha smíšená obytná – venkovská.  

Výhodou je , že je již připravený projekt domu a máme k dispozici všechna potřebná vyjádření k podání na stavební úřad. Pokud by Vám projekt domu nevyhovoval velikostně nebo dispozičně, je tady možnost úpravy dle Vašich představ. Dům bude napojen na vrtanou studnu (projekt na vrt je hotový a připravený na realizaci) a na elektřinu byla podaná žádost o její zřízení přímo na pozemku a byl  již zaplacen celý poplatek k její realizaci.

Do centra Návsí to je jen kousek, najdete  zde veškerou občanskou vybavenost (autobusové nádraží, vlakové nádraží, poštu, obchody, obecní úřad, MŠ a ZŠ i s polským vyučovacím jazykem) a musím zmínit i možnosti pro ty z Vás, kteří máte rádi sport – určitě využijete procházky po okouzlujících Beskydech, lyžování, cyklostezky a určitě najdete další sportovní vyžití v nově budující se sportovní hale, a na dobré jídlo je tady velký výběr restaurací a hospůdek.    

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte a domluvte si prohlídku.

Poradíme Vám i možnosti financování podle Vašich potřeb. 

Váš realitní makléř Gabriela Berbrová.

Cena nemovitosti i s projektem a st. povolením

 

790.000,-Kč

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF