Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Jablunkově

Rezervováno!

Popis nemovitosti

Máme pro vás tento zajímavý byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 v malebném městě Jablunkov. Je prostorný o výměře 66m2 s prosklenou lodžií v žádané lokalitě  na ul. Nádražní.

Byt prošel v minulosti částečnou rekonstrukcí, má zděné jádro a nachází se v přízemí 5ti podlažního domu, který prošel revitalizací. Bylo provedeno zateplení domu, instalovány nové lodžie, výtah, vstupní dveře do domu, střecha, stoupačky a navíc je vybaven kamerovým systémem pro vaše bezpečí. K dispozici je také možnost využití kolovny, kočárkárny a k bytu náleží sklepní kóje.

Výhled z bytu je přímo do zeleně. Můžete tak v klidu trávit čas u dobré kávy na své prostorné lodžii a navíc je tady možnost  z lodžie vyjít přímo ven přes uzamykatelné dveře. Okna bytu jsou situovány na dvě světové strany a to kuchyň JV a obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj na JZ.

U domu je také velký prostor určený pro vaše děti v podobě dětského hřiště s průlezkami a dalšími atrakcemi.

Občanská vybavenost je doslova na dosah ruky, což zajišťuje maximální komfort a pohodlí pro jeho obyvatele. Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v oblíbené lokalitě.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Na prohlídce vás provede realitní makléř Gabriela Berbrová.

Půdorys bytu

pudorys_2d_jpguprava_002strany

 

pudorys_3d_jpg

Cena

2.790.000,-Kč

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Dvořákova 259,

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF