Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


prodej bytu 3+1 v centru Třince

Popis nemovitosti

REZERVOVÁNO!!!

Hledáte  prostorný, slunný byt v centru města Třince?

Mám pro Vás jedinečnou nabídku prodeje bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s dvěma balkóny o  výměře  64m2 ve 4 podlaží. K bytu náleží sklepní kóje o výměře 3,5m2 a k dispozici je i společná sušárna a kolovna.

Byt je orientován na dvě světové strany, obývací pokoj na JZ s výhledem na Javorový vrch, ložnice, kuchyně a pokoj na SV s výhledem na Jahodnou. V teplých dnech, nebo naopak  chladných dnech, můžete využít klimatizaci  zn.LG umístěnou v ložnici. V roce 2010 proběhla rekonstrukce bytu - elektroinstalace v mědi, obklad v koupelně a WC, pokládka zátěžového linolea  v celém bytě, kromě pokoje a ložnice- tam je položený koberec.  Celý panelový dům byl v roce 2007 zrekonstruovaný  (zateplený, nová střecha, výměna oken, tři roky zpátky byly pořízené nové schránky a  vchodové dveře).  

Tento byt se nachází v centru města na ul. Dukelská a proto nemusíte řešit vzdálenosti. Podle informací,  zde žijí klidní a bezproblémoví sousedé. Náklady bytu jsou velmi příznivé, pro 3 osoby 3905,-Kč + náklady na elektřinu, plyn a internet. Byt je v osobním vlastnictví a zdarma Vám poradíme způsob financování, pokud bude potřeba. Na osobní prohlídce Vás bude čekat  realitní makléřka Gabriela Berbrová.

 

Cena 2.370.000,-Kč

 

Kontakt

 

Gabriela Berbrová

mobil +420 607 944 687

www.gabrielaberbrova.cz

email: reality@gabrielaberbrova.cz

 

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF