Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Českém Těšíně

ul. Slezská u Kauflandu

 

Rezervováno!

Popis nemovitosti

Novinkou v naší nabídce nemovitostí je byt v družstevním vlastnictví s dispozicí 3+1, o výměře 67 m2 se zasklenou lodžií o velikosti 2m2 v lukrativní části Českého Těšína na ul. Slezské v 5 patře. 

Celý panelový dům je udržovaný v čistotě, prošel celkovou rekonstrukcí (zateplení domu, nové prostorné výtahy, schránky, vchodové dveře  aj.,  dům má i bezbariérový  přístup zezadu.

Veškerá občanská vybavenost  je po ruce – MŠ, ZŠ, hřiště u domu, obchodní centrum, nemocnice, letní koupaliště, vodní nádrž Hrabina, kolem které se můžete procházet nebo se po ránu proběhnout, divadlo aj.

V bytě je elektřina v mědi, kuchyňská linka je sice starší, ale velmi zachovalá s vestavěnými spotřebiči – plynová varná deska,  digestoř, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, pračka a je zde místo i pro novou myčku.

Podlahy jsou smíšené - v chodbě, kuchyni, koupelně a WC je dlažba a v ostatních místnostech jsou zachovalé plovoucí podlahy. Koupelna a WC jsou obložené kachličkama nalepenými na umakart. Okna jsou situovány na dvě světové strany, obývací pokoj a ložnice na východ a na sever je pokoj, kuchyň s novou zasklenou prostornou lodžií,  na které si můžete v letních měsících posedět u  kávy nebo pro radost něco malého vypěstovat. K bytu patří i sklepní kóje.

Doporučuji prohlídku, na které vás  provede  realitní makléř Gabriela Berbrová.

Půdorys

pudorys_bytu_31_tesin

Cena za nemovitost

1.450.000,-Kč

cena k jednání

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF