Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 4+1 Leskovec nad Moravicí

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji velmi zajimavý byt v osobním vlastnictví 4+1 s lodžií ve zvýšeném přízemí 4. patrového panelového domu. Součástí prodeje bytu  je garáž, která se nachází hned pod bytem, je tady možnost parkování pro další dvě auta.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí v top kvalitě (únor 2022) - plastová okna, zděné jádro, koupelna i WC  s keramickým obkladem, podlahové vytápění v koupelně, nová elektroinstalace včetně úsporného LED osvětlení v celém bytě, kuchyňská linka na míru vyrobená v německu s vestavěnými spotřebiči (trouba, varná deska, myčka, mikrovlnná trouba), dveře včetně zárubní,  položená plovoucí podlaha včetně zateplení a ve dvou  pokojích jsou nové koberce.

K bytu náleží i sklep. V blízkosti veškerá občanská vybavenost - školka cca 30 m, dětské hřiště za domem, obchod, restaurace. Přehrada Slezská Harta je vzdálená jen 800m od bytu kde můžete relaxovat a využít všechny možnosti, které se zde nabízí - jachtaření, rybolov, kempování, cyklistika aj.

Pokud vás tato nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat co nejdříve.

Těší se na vás Gabriela Berbrová.

Fotogalerie

Cena

3.200.000,-Kč

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář