Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


prodej bytu Frýdek-Místek

dispozice 3+1 o velikosti 78 m2 s lodžií a sklepem 

PRODÁNO!

Popis nemovitosti

Když jsem přemýšlela jak vám nejlépe představit tento byt ,  první co mě napadlo je, že se nachází v klidné lokalitě a přesto máte vše na dosah, pro ty kteří máte děti školou povinné je na dohled MŠ, ZŠ a z okna vidíte na velmi hezké hřiště, pokud máte rádi projížďky na kole, za domem vede několik cyklostezek do okolní krajiny a nebo jestli dáte přednost posilovně je hned naproti, hospodyňky nepřekvapí ani nečekaná návštěva,  protože pár metrů od domu  je obchod  s potravinami. Dům prošel  rekonstrukcí a to zateplení včetně výměny oken a výtahu.

Byt je velmi dobře situovaný,  proto je slunný  -  dětský pokoj, ložnice a obývací pokoj je orientovaný na JV a kuchyně JZ.  Dispozice  3+1 + oddělený jídelní kout  nacházející se ve 2NP, výhodou je prosklená lodžie a součástí bytu je  sklep. V bytě proběhla před pěti lety rekonstrukce koupelny , WC  a kuchyně s rohovou kuchyňskou linkou, na chodbě a v ložnici byly pořízeny vestavěné skříně, skvěle je využitý i další prostor na chodbě jako PC koutek. Měsíční nájem 5246,-Kč + elektřina.

Převod bytu do os.vlastnictví  proběhl před 12ti lety a proto není problém ho financovat hypotékou. Rádi vám poradíme i s financováním nemovitosti.  Pokud se vám tento byt líbí, neváhejte mi zavolat a domluvíme se na osobní prohlídce. Těší se na vás realitní makléř Gabriela Berbrová a hypoteční specialista Monika Dudková

Kontakt

 foto_facebook

 

 

 

         Gabriela Berbrová

          mobil +420 607 944 687

          www.gabrielaberbrova.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF