Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu Třinec 2+KK

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví s výměrou 52m2 o dispozici 2+kk s prostornou lodžií, která je v mezipatře na zámek a patří jen vlastníkům tohoto bytu, a proto využijete soukromí k relaxu po práci nebo jen tak k posezení a vypití svého oblíbeného nápoje třeba s kamarádem. K bytu také patří sklepní kóje a společná místnost. Byt byl kompletně zrekonstruován před 10 lety, kde bylo vyzděné jádro. Koupelna i WC jsou obloženy v příjemných odstínech hnědé barvy, místo vany byl  pořízen sprchovací kout. Ve stejné době byla pořízená i kuchyňská linka s plynovým sporákem a digestoří. Plovoucí podlahy jsou v obývacím pokoji, kuchyňském koutu a ložnici, na chodbě byla položena dlažba.

Celý dům je zateplený, došlo k výměně výtahu, schránek a vchodových dveří. Okna bytu jsou situovány na SZ s výhledem do lesoparku a částečně na hřiště patřící základní škole. Výhled ze zmiňované lodžie je na druhou stranu do okolí města. Vzhledem k poloze panelového domu je veškerá občanská vybavenost po ruce. Ještě bych chtěla zmínit, že dům je bezbariérový, výtah zastavuje na patře před bytem.

Na osobní prohlídce vás provede realitní makléř Gabriela Berbrová.

Podle potřeby Vám pomůžeme vyřídit i financování tohoto bytu. 

Fotogalerie

Cena

2.620.000,-Kč

 

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář