Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pozemku v Bocanovicích

PRODÁNO!!!

Popis nemovitosti

Hledáte pro své bydlení  krásné, klidné prostředí u lesa s protékajícím potůčkem, velkým pozemkem s výhledem do okolní krajiny?

Chci vám představit  tuto velmi zajímavou nemovitost k prodeji v obci Bocanovice.  Pozemek je o velikosti  5310m2 z toho cca 600m2 je stavební  část, včetně rodinného domu  určený k demolici.  

Podle územního plánu  patří do zóny SO – smíšená obytná (využití např.  rodinný dům a stavby pro venkovské bydlení s chovatelským a pěstitelským zázemím samo zásobovacího charakteru aj.),  stavební část jak jsem již zmiňovala se může zastavět do velikosti 45%. 

Dům je napojen na elektřinu, vodovodní řád a příjezd k domu je zajištěn po obecní asfaltové cestě, na opačné straně pozemku je druhý příjezd po obecní nezpevněné cestě.   Pozemek je z jedné třetiny rovinatý – stavební část a ze dvou třetin  svažitý - nestavební část.  Nedaleko je zastávka autobusu vzdálena  1,4km a o kousek dál je vlaková stanice Bocanovice cca 2,2km. 

Neváhejte a domluvte si prohlídku ať vám tato výjimečná nabídka neuteče.

Těší se na vás realitní makléř Gabriela Berbrová.

V případě více zájemců si majitel  vyhrazuje právo vyšší nabídky.

Cena za nemovitost 2.610.000,-Kč.

Videoprohlídka

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AlaBaMa Real Group, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF