Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej restaurace v Dolní Líštné

Popis nemovitosti

PRODEJ nebo PRONÁJEM zavedené restaurace s možností změny využití např. nevýrobní služby (kanceláře, sklad), nerušící výrobní služby, změny užívání stávajících staveb na rodinné domy aj. …

Tato nemovitost je vedená jako stavba občanského vybavení, využívaná jako restaurace se zahrádkou a vybavením. Zastavěná plocha nemovitosti je 226m2, s přilehlými pozemky o velikosti 487m2.Nachází se v obci Třinec - Dolní Líštná a v r. 2015  proběhla rekonstrukce střechy, podlah, stropů, nová dlažba, kotelny + topení, nové vchodové dveře. Vytápění je plynovým  kotlem. Inženýrské sítě – obecní vodovod, elektřina, plyn.

K vnitřnímu vybavení patří 2 bowlingové dráhy, dřevěné lavice a židle pro hosty, výčepní stůl, sociální zařízení, kuchyňka, sklad a venku je pro hosty připraveno venkovní prostorné zastřešené posezení s využitím malé zahrádky pro děti. Výhodou je zastávka autobusu, která se nachází hned před  nemovitostí.

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a objednejte si prohlídku. Nevíte kde na to vzít? Poradíme vám jak na to. Těší se na vás realitní makléř Gabriela Berbrová.

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AlaBaMa Real Group, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář