Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Bohumín Skřečoň

PRODÁNO!

Popis nemovitosti

Chtěla bych Vám představit tento zajímavý dvoupodlažní dům, byl vystavěn jako dvojdomek pro dvě  samostatné rodiny v r. 2005, kde předmětem prodeje je pravá část s vlastním číslem popisným, oddělenou zahradou, tudíž každá rodina má své soukromí. Nachází se v klidné části Bohumína Skřečoň a je o dispozici 4+KK + garáž. V  přízemí se nachází zádveří, prostorná chodba se vstupem do kuchyně a obývacího pokoje s krbem, technická místnost s WC, garáž. V  1 poschodí jsou dva pokoje například pro vaše děti, aby měly soukromí, ložnice, šatna, samostatné WC, koupelna s rohovou vanou a sprchovacím koutem. S chodby je také výlez do půdního prostoru, který můžete  využít pro úschovu sezonních věcí. Předmětem prodeje je i vnitřní vybavení.

 Dům svým prostorem působí vzdušně a průběžně ho majitelé zvelebují a udržují v novém trendu. Navíc jako bonus tady na Vás čeká  - zastřešená terasa s výhledem do přírody, kterou lze využívat i v chladnějším počasí díky přímotopu a uzavíratelné průhledné fólií po celém obvodu terasy, dále je tady vyhřívaný bazén s protiproudem, koupací sud s vnitřními kamny, to vše se nachází za domem, kde naleznete po celodenním namáhavém dni klid a rodinnou pohodu.

Vytápění celého domu je plynovým kotlem a další zdroj vytápění je krbem umístěným v obývacím pokoji (již je připravená i cenová nabídka na vytápění krbem s rozvodem tepla do radiátorů v celém domě). Dále je dům napojen na elektřinu, obecní vodovodní řád, zatím je dům napojen na septik, ale do 1 roku budou všechny domy napojeny na kanalizaci.

Dům je zděný, zateplený, střecha je pokryta pálenou taškou KM Beta zateplená 10cm vatou mezi krovy a ještě je zateplená i celá podlaha.

Před domem je zastávka autobusu a proto je ideální i pro mladou rodinu s dětmi, do centra  obce Skřečoň je to jen 2min autem, nebo jedna zastávka autobusem do školy, nebo školky a o kousek dál dojedete za 5 min do města Bohumína. Kdo máte rádi procházky, nebo sport určitě využijete možnosti v okolí domu - je tady les s jezírkem, víceúčelové hřiště aj.

 

Varianta I:

Užitná plocha domu je 147m2 + garáž 30m2, celková výměra  pozemku je 545m2  z toho zastavěná plocha domu je 126m2. K domu je příjezd po obecní asfaltové cestě.

Cena 6.000.000,-Kč.

 

Varianta II:

Užitná plocha domu je cca 147m2 + garáž 30m2, celková výměra  pozemku je 545m2  z toho zastavěná plocha domu je 126m2 . K domu je příjezd po obecní asfaltové cestě. Navíc k tomuto navazuje další část pozemku (zahrady) o výměře 920m2 s vlastním příjezdem. Tento je  v územním plánu veden jako stavební a je již hotová vrtaná studna a vyřízená žádost na přípojku elektřiny

Cena 7.000.000,-Kč.

 

Přijďte se podívat, ráda Vás uvidím na osobní prohlídce, kde Vám sdělím více informací, těší se na Vás realitní makléř Gabriela Berbrová.

Možnosti  financování této nemovitosti Vám sdělí moje kolegyně, dlouholetá hypoteční specialistka Monika Dudková.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo upřednostnit vyšší nabídku.

Videoprohlídka

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF