Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Třanovicích

Popis nemovitosti

Představuji vám tuto velmi atraktivní nemovitost na hezkém místě s výhledy na okolní hory v podobě přízemního domu o dispozici 4+KK s terasou, krytým stáním pro dvě auta, venkovním bazénem, velkou zahradou o výměře 1700m2 a prostornou technickou místností …

Dům o zastavěné ploše 203m2 (podlahové ploše 110m2) byl zkolaudován před 3mi lety a nachází se v obci Třanovice ,,Vyrubané“, kde v bezprostřední blízkosti bylo vystavěno více nových domků. Veškerá občanská vybavenost je po ruce, do centra Hnojníku je to jen 3 min autem kde je MŠ, ZŠ, obchod, lékaři. Do  Českého Těšína dojedete jen za 11 min, za 16 min do Třince a po dálnici, ke které je sjezd 1 km od domu, se dostanete rychleji kamkoli.

Možná vás napadne, že tady bude hluk ze zmiňované dálnice, ale musím vás ujistit, že i přes její frekventovanost a polohu, si můžete užívat klid a relaxaci. 

Na zahradě byl letos v létě dokončen  bazén s čističkou a tepelným čerpadlem sloužící na ohřev vody v bazénu o velikosti 3 x 7m, hloubce 1,5m. K bazénu je i zasouvací krytí a dlažba k dokončení kolem bazénu, která se pokládá na terčích. Z důvodu sedání zeminy kolem bazénu se doporučuje  dokončení dlažby v příštím roce. Dále se dokončilo oplocení kolem celého domu, vstupní brána je na dálkové ovládání s video zvonkem. Dům je vybavený kamerovým systémem.  

Příjezd je zajištěn po nové asfaltové obecní cestě a vede na konec slepé ulice. Dům je napojen na tyto inženýrské sítě  - veřejný vodovod, elektřina, veřejná kanalizace, optický kabel. Vytápění domu je elektrickým kotlem a teplo je rozvedeno radiátory, ohřev teplé vody je zajištěn bojlerem o obsahu 150l.

Zvu vás na osobní prohlídku, na které vás provede Gabriela Berbrová a Monika Dudková, stačí mi zavolat a domluvit si termín.

Půdorys RD

pudorys_uprava

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF