Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Třinci

Popis nemovitosti

Hledáte pro svou rodinu dům kde každý člen nalezne své soukromí? Tak mrkněte na tuto nabídku, nejspíš bude právě pro vás.

Nachází se v klidné části města Třince na ulici Rovná a v bezprostřední blízkosti  se nachází velké množství sportovního využití jako jsou zimní stadiony, letní koupaliště, sportovní využití STARS, lesopark a na nákupy můžete také vyrazit i pěšky nebo využít zastávku autobusu vzdálenou jen 150m, pokud tedy nevyužijete svůj automobil. Pokud dojíždíte za prací nebo budete chtít navštívit vzdálenější města, můžete využít nově otevřenou dálnici a zvládnout vše v krátkém čase.

 Dům byl  zkolaudován v roce 1989 a přesně vystihuje prvky této doby. Je z ½  podsklepený, ve spodní části domu je vstup do chodby, ze které je přístup do prostorné kuchyně s nově pořízenou kuchyňskou linkou a vestavěnými  spotřebiči (myčka, plynová varná deska, sklokeramická elektrická varná deska, elektrická trouba),  kuchyň je propojená s obývacím pokojem kde si můžete v sychravém počasí zpříjemnit svůj den zatopením v krbu a v letních měsících určitě využijete navazující velkou terasu se vstupem přes balkonové dveře s výhledem do udržované zahrady se vzrostlými plodícími ovocnými stromy a ozdobnými keři, dále je tady samostatné WC ať nemusíte chodit po schodech nahoru a přístup do prádelny, garáže a sklepních prostorů. Dřevěné schodiště zpřístupní další obytné 4 pokoje a jednu místnost se sníženým stropem např. pro uskladnění věcí a také samostatná koupelna a druhé WC. Obytná plocha domu je cca 230 m2, sklepní prostor 70m2 a terasa 10m2.

Dům je napojen na tyto IS: plynovod, vodovod, kanalizaci, elektřinu. Příjezd je po zpevněné cestě v majetku města Třince.

K domu byla v roce 1993 přistavěná další samostatná část, která sloužila k podnikání jako veterinární ordinace o zastavěné ploše 62m2, místnosti jsou rozdělené příčkami na čekárnu, vyšetřovnu, operační sál, sklad a WC a v podkroví je ještě další místnost cca 20m2, samozřejmě lze tuto část domu využít i k jinému druhu podnikání nebo po úpravě jako samostatný byt či dílna pro domácí kutily a nebo lze tuto část pronajímat. Vytápění této části domu je vlastním plynovým kotlem, spotřeba vody a elektřiny je měřena podružnými  hodinami.

Pokud vás tato nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat. Pomůžeme vám najít i řešení výhodným financováním. Na prohlídku s vámi se těší realitní makléř Gabriela Berbrová.

Pohledy

pohled_jizni_uprava

 

pohled_severni_uprava

 

pohled_vychdni_uprava

 

pohled_zavadni_uprava

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Cena

 

5.490.000,-Kč

cena k jednání

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF