Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Třinci-Osůvky

Popis nemovitosti

Představuji vám jedinečnou nabídku prodeje atraktivního domu o dispozici 4+1, který svou lokalitou, dispozicí a vybavením předčí všechna vaše očekávání. Dům se nachází v lukrativní a dobře dostupné části Třince-Osůvky a je ideální pro ty, kteří hledají místo pro relaxaci a odpočinek, a zároveň chtějí mít snadný přístup k městské infrastruktuře.

Na první pohled vás zaujme velká, udržovaná zahrada, která obklopuje celý dům. V ní najdete nejen bazén se solárním ohřevem pro osvěžení během horkých letních dnů, ale i malebné jezírko, které dodává celému prostoru jedinečnou atmosféru. Pro milovníky venkovního posezení je k dispozici pergola, která poskytuje stín během slunečných dní. K praktickému využití slouží zděná garáž a zahradní domek, který může sloužit jako úložný prostor nebo místo pro vaše koníčky. Dům je podsklepený, což nabízí další úložné prostory nebo prostor pro vaše hobby.

Před 4 lety došlo ke kompletní rekonstrukci vnitřních místností, elektřina je provedena v mědi a voda v plastu. Dům byl obkopán a na ½ domu byla použitá injektáž, došlo k výměně oken, k zateplení střechy, nové vnitřní omítky a sadrokartonové stropy.

Dům je napojen na obecní vodovod s možností přepojení na vlastní studnu, odpadní vody jsou svedeny do septiku. K vytápění slouží ekologický kotel Likotherm Bio na peletky a ohřev vody je pomocí bojleru.

Zaujal vás tento dům? Neváhejte a domluvte si prohlídku!

 

- Zastavěná plocha domu 97m2

- Garáž o zastavěné ploše 23m2

- Zděný zahradní domek o zastavěné ploše 23m2

- Zahrada o výměře 1466m2

 

1PP - 2 místnosti, kotelna, místnost s kuchyňskou linkou, sprchovací kout s WC,  dveře do zahrady,

1NP - chodba, samostatné WC, koupelna s rohovou vanou a sprchovacím koutem, ložnice, obývací pokoj, kuchyň s kuchyňskou linkou na míru s vestavěnými spotřebiči, myčka, sporák, lednice,

2NP podkroví - dětský pokoj, pokoj,

Cena

5.490.000,-Kč 

k jednání ...

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Dvořákova 259,

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF