Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 v Třinci, ul.Polní

Popis nemovitosti

Vážení návštěvníci, dnes bych vám ráda představila jedinečnou nabídku pronájmu bytu 2+1 v Třinci, na ul. Polní, který bude volný od 1.9.2023. Tento prostorný byt se nachází ve 2. podlaží a nabízí vám veškerý komfort a pohodlí, které potřebujete pro váš domov.  Dům se nachází v zástavbě rodinných domů a proto je tady klid.

Byt o výměře 53 m2 se skládá z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a koupelny s WC, všechny pokoje jsou neprůchozí. V obývacím pokoji zůstává policová skříň, elektrický krb, který vytváří příjemnou večerní atmosféru, v ložnici je velká zasouvací skříň a manželská postel. Kuchyně je vybavena lednicí s mrazákem, pračkou, plynovou varnou deskou, troubou, stůlem se židlemi. Koupelna s WC je zděná, obložená kachlemi, na chodbě je vestavěná skříň, botník se zrcadlem. K bytu je také k dispozici zděný sklep. Hledáme dlouhodobého a spolehlivého nájemníka bez mazlíčků.

Měsíční náklady bytu: nájemné 8.000,-Kč, služby 4000,-Kč, elektřina a plyn 1000,-Kč.

Kauce je ve výši 20.000,-Kč a platí se při předání bytu, rezervační poplatek RK 4.000,-Kč. Internet je možno zřídit přes kabelovku.

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte mě kontaktovat.

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF