Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem kanceláře ve Vendryni

Popis nemovitosti

 

Pronájem kanceláře 30 m2 ve Vendryni

Nabízíme k pronájmu prostornou kancelář o výměře 30 m2, která se nachází v 1. poschodí objektu ve Vendryni. Tento objekt je ideálním místem pro podnikání v oblasti služeb, nyní tady působí fungující  kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika či permanentní makeup, a to vše v přátelském a podporujícím kolektivu.

Vybavení a služby

Dopravní dostupnost a parkování

Kancelář se pyšní výbornou dopravní dostupností s autobusovou zastávkou před domem a vlakovou stanicí vzdálenou cca 100 metrů. Pro ty, kteří dávají přednost cestování autem, je k dispozici parkoviště v centru Vendryně - Černovské, vzdálené pouhých 20 metrů od objektu.

Tento prostor je ideální pro podnikatele hledající kvalitní pracovní prostředí v dynamickém a podporujícím kolektivu. Ať už jste na začátku své podnikatelské cesty nebo již máte zaběhnuté podnikání, tento prostor nabízí vše, co potřebujete k úspěchu.

Zajistěte si své místo ve Vendryni

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost pronajmout si kancelář v této vyhledávané lokalitě. Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky nás prosím kontaktujte. Těšíme se, že vám můžeme pomoci najít dokonalý prostor pro váš podnik.

Cena nájmu a služeb

Nájem

7.500,- Kč/měs

 

Služby

1.100,- Kč/měs

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Dvořákova 259,

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF