Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům 4+KK ve Vendryni

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji  přízemní rodinný dům o dispozici 4+KK se zděnou garáží a stáním pro 2 auta s hezkou udržovanou zahradou.

 Dům se nachází v atraktivní části obce Vendryně v zastavěné části novostaveb a rodinných domků, blízko centra, s veškerou  občanskou dostupností (ZŠ,MŠ, lékárna, obchody, vlaková a autobusová zastávka, aj.).

Kolaudace proběhla v r.2007, zastavěná plocha domu 121m2, obytná plocha domu 97m2, celková plocha pozemku je 1205m2 + vlastnické právo na příjezdové zpevněné komunikaci  v podílu  1/8.  

Dům je napojen na tyto inženýrské sítě :  elektřina,  obecní vodovod, vlastní septik. Vytápění domu je elektrickými přímotopy nebo krbem s teplovzdušnými rozvody do místností. Dveře v celém domě jsou dřevěné i  okna  s izolačním dvojsklem. Kuchyňský kout je vybaven  kuchyňskou  linkou na míru  s vestavěnými spotřebiči se sklokeramickou deskou, troubou a digestořem, obývací část je vybavena krbem, který dodá v zimních měsících hřejivou atmosféru rodinné pohody, v dětských pokojích jsou vestavěné skříně.

V prostorné koupelně je pro milovníky koupání  rohová vana a pro Vás co tenhle rituál moc nevyhledávají  je praktický sprchový kout, navíc je zde prostor pro pračku i sušičku s úložnými prostory, umyvadlo, vše v příjemných neutrálních barvách a  WC je samostatné ve stejném designu jako koupelna.

Pro více informací nebo termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat!

Cena za nemovitost 8.300.000,-Kč. 

 

Fotogalerie

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AlaBaMa Real Group, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář