Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Dolní Lutyně

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům v lukrativní části Dolní Lutyně o zastavěné ploše 147m2, se samostatnou zemědělskou stavbou o výměře 80m2 , kde součástí jsou dvě  garáže. Pro dostatek soukromí a klidné bydlení oceníte velkou udržovanou zahradu o výměře 3601m2, a navíc jsou v územním plánu vedené jako stavební (koeficient zastavění je 40% ). Dům byl zkolaudován v roce 1993, a proto se vybízí k rekonstrukci podle vlastních představ. Ze 2/3 je dům podsklepený, dvě patra byly kompletně dokončené a každá bytová jednotka je o dispozici 3+1 se samostatným WC a koupelnou, podkrovní prostory nebyly dokončeny, ale můžete využít např.pro další bytovou jednotku. IS – elektřina, obecní vodovod a možnost napojení na plynovod vzdálen cca 30m, aktuálně je dům vytápěn kotlem na tuhá paliva.  

Podle územního plánu se rodinný dům nachází v ploše smíšené obytné (SO) s přípustným využitím např. bytových domů, občanského vybavení, drobná řemeslná výroba, a proto je vhodný i pro investory, kde mohou vzniknout 3 samostatné bytové jednotky. Občanská vybavenost jako ZŠ, MŠ, workoutové hřiště nebo autobusová zastávka je vzdálená jen 450 m, ideální pro rodiny s dětmi. Centrum Dolní Lutyně je vzdáleno necelých 2km (autem 3min).  V okolí se nachází hezky zrekonstruované domky a novostavby.

Pokud vás tato nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku. Pomůžeme vám najít řešení výhodným  financováním s nejnižší úrokovou sazbou. Těší se na Vás realitní specialista Gabriela Berbrová.

Cena 5.900.000,-Kč

Při větším počtu zájemců si majitel  vyhrazuje právo výběru vyšší nabídky. 

Fotogalerie

KONTAKT

Gabriela Berbrová

mobil +420 607 944 687

www.gabrielaberbrova.cz

email: reality@gabrielaberbrova.cz

 

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář