Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Třinec-Kanada

 

PRODÁNO!

Popis nemovitosti

Chtěla bych vám představit tento zajímavý dvougenerační dům, který se nachází v žádané lokalitě Třinec – Kanada v klidné ulici. Určitě vás zaujme svou polohou, dispozicí uvnitř domu a velkou udržovanou zahradou, kde můžete aktivně relaxovat např. péčí o ni, nebo pěstováním zeleniny ve skleníku, který je součástí zahrady a navíc  jsou zde plodící ovocné stromy (švestky, jabloně) a jako bonus je k dispozici studna, která slouží k jejímu zavlažování.

V letních měsících určitě využijete posezení pod altánem s krbem. Dále je možnost i využití krytého zapuštěného bazénu, který je ale nutno opravit.

Pro vaše auto oceníte úkryt ve zděné garáži a v druhé části je dostatek místa pro uložení potřebných věcí do zahrady.

Máte-li děti školou povinné je tady pro ně mateřská i základní škola, SOU, obchod s potravinami, zastávka autobusu a to vše je vzdáleno do 500m, no co víc si  můžete přát. Centrum Třince je jen 5 min autem a do Českého Těšína je to 13 minut.

Okolní příroda vybízí ke sportu veškerého druhu, cyklistika, plavání, hokej, pro zdatnější turisty  se každý rok pořádají známé  akce jako B7, Jablunkovská podkova aj.

Nyní je čas, abych vám představila samotný dům, kde můžete nalézt své útočiště pro spokojený život se svou rodinou. Kolaudace přístavby a nástavby proběhla v r. 1989, vše bylo kompletně udělané nové včetně všech rozvodů, podlah, omítek, střechy, izolace kolem domu. Dům je částečně podsklepený a má dvě obytné podlaží.

V přízemí je samostatná bytová jednotka s obytnou plochou  125m2  o dispozicí 4+1 s balkonem . Bytová jednotka má prostorný  obývací pokoj s přípravou na krb, oddělený prostor na šatnu a další samostatné pokoje jako ložnice, pokoj s balkonem, pracovna nebo relaxační místo s přístupem na zahradu, spíž, kuchyň s nově pořízenou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (myčka, varná indukční deska, el.trouba).  Během posledních 3 let proběhla kompletní rekonstrukce  této bytové jednotky– výměna oken, dveří, podlahy, sprchový kout, samostatné WC. Vytápění bytové jednotky je ústředním topením díky plynovému  kotli BAXI pořízeným před 2 lety. Pro přesnou spotřebu energií jsou zde samostatné odpočty hodin.

V prvním patře se nachází další samostatná bytová jednotka ve stejné velikosti (125m2) o dispozici 4+1 se dvěma balkony, velký obývací pokoj s jídelnou, ložnice, pokoj s balkonem, pracovna nebo relaxační místo s velkým oknem, kuchyň se zachovalou kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem, spíž, koupelna se sprchovým koutem a technický koutek  pro plynový kotel zn. BAXI pořízeným před 2 lety, samostatné WC. V minulých 5 letech byly vyměněny okna a položena nová linolea.   

Nemovitost se nachází v územním plánu v ploše BI, hlavní využití je pro stavby rodinných domů s možným nebytovým využitím, s možností umístění nevýrobních služeb a drobných obchodních jednotek bez rušivých vlivů na okolí…

Nenechte si ujít tuto zajímavou nabídku a přijďte se podívat. Ráda Vás uvidím na osobní prohlídce, kde Vám sdělím více informací a dozvíte se i možnosti financování.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje upřednostnit vyšší nabídku.

Těší se na vás dlouholetá realitní makléřka Gabriela Berbrová.

Videoprohlídka

Cena

 6.500.000,-Kč

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF