Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM V ROPICI

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

 

REZERVOVÁNO!!!

 

Hledáte pro své bydlení rodinný dům se zděnou  garáží a zahradou?

 

Tato nabídka bude jistě pro vás!

 

Dům se nachází v obci Ropice v zastavěném území  rodinných domků a novostaveb.  Střešní krytina na domě byla v r.2003 vyměněna za šindel a okna v 1NP  byla vyměněna v r. 2018 za plastové a v 2NP v obývacím pokoji v r.2014, vše ostatní  je v původním stavu, ale právě proto můžete vytvořit  hezké bydlení podle vašich představ díky rekonstrukci.

Dům je celý podsklepený a skládá se ze  4 místností, je zde  umístěný nový bojler na vodu o objemu 148l pořízený letos v květnu,  plynový kotel a kotel na tuhá paliva cca 20let. První NP je o dispozici 2+1, ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, spíž, WC  a 2 NP je o dispozici 3+1, tři pokoje,  kuchyň, koupelna, spíž.  Obytná plocha domu cca 156m2 + sklepní prostory 76m2 a půdní prostor.  Za domem je zděná garáž s dílnou o zastavěné ploše 66m2 a prostorná zahrada o výměře 950m2. Celková výměra prodávané nemovitosti se zahradou je 1500m2.  

Dům je napojen na elektřinu, plyn, voda je napojena na  vlastní studnu s dostatkem vody a  je tady možnost napojení na obecní vodovod, který vede na hranici pozemku v příjezdové cestě,  odpadní voda je řešena jímkou s přepadem bez možnosti napojení na kanalizaci, ale je již schválená dotace na ČOV od obce.

V obci Ropice naleznete veškeré občanské vybavení -  MŠ, ZŠ , obecní úřad, pošta, knihovna, golfové hřiště, cyklostezka aj., vzdálenost do centra města Třince nebo Českého Těšína je jen pár minut autem a nedaleko cca 300m je vzdálená  autobusová zastávka, proto je tato nemovitost  ideální i pro rodiny s dětmi.

Chcete se přijít podívat? Stačí si domluvit termín prohlídky a ráda Vás s ním seznámím. Financování nemovitosti vám pomůžeme vyřešit  s nejnižší aktuální úrokovou sazbou. Na prohlídku s vámi se těší realitní makléř Gabriela Berbrová.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Cena nemovitosti 3.500.000,-Kč

 

 

Videoprohlídka

Kontakt

Gabriela Berbrová

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AlaBaMa Real Group, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF