Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům ve Vendryni

Popis nemovitosti

Nenechte si ujít tuto nabídku! Pokud hledáte pro svou rodinu ideální bydlení v přízemním rodinném domě na lukrativním místě obce Vendryně v bezprostřední blízkosti jeho centra, je tato nabídka právě pro Vás.

Přízemní rodinný dům - dvojdomek se začne realizovat v příštím roce 2024. Každá bytová jednotka  je o dispozici 4+KK o zastavěné ploše 138 m2, obytná  plocha každé bytové jednotky je  112,4 m2 a  zahrada o velikosti cca 490m2. Příjezd je zajištěn po asfaltové obecní cestě. 

Jak jsem již zmínila, nachází se kousek od centra Vendryně kde  najdete veškerou občanskou vybavenost (zastávku autobusu a vlaku, poštu, obchody, obecní úřad, MŠ a ZŠ i s polským vyučovacím jazykem aj.).

Pro ty z Vás, co máte rádi sport – určitě využijete procházky po okouzlujících Beskydech, lyžování, cyklostezky a určitě najdete další sportovní vyžití ve sportovní hale Vitality, a na dobré jídlo je tady v okolí velký výběr restaurací a hospůdek. 

Obě části domu jsou dispozičně velice prakticky řešené a pro každého člena domácnosti nabízí dostatek prostoru a soukromí.  Z obývacího pokoje je vstup na terasu kde si můžete vychutnat klid a pohodu, kterou tato lokalita nabízí.  

Dům bude vybaven ve standardu :

Stavební firma: Witakar s.r.o., se sídlem: Potoční 1094, Frýdek-Místek, PSČ 738 01.

 

Videoprohlídka

Půdorys

pudorys

Cena

 

6.950.000,-Kč

Kontakt

Gabriela Berbrová

 

mobil 607 944 687

gabriela.berbrova@amfr.cz

 

Kancelář

AM Finance & Reality, s.r.o.

Jablunkovská 101

Třinec 739 61

 

logo_amfr_1

Gabriela Berbrová

 Žiju svou prací !

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 


Gabriela Berbrová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF