100006103904837 https://www.facebook.com/gabrielaberbrova
Děkujeme za ochotu a servis, který jste nám poskytli. Kdykoliv pojedete kolem, tak se klidně zastavte. Rádi vás uvidíme.  
Witalovi
Děkujeme paní Berbrové za její práci, rady a šťastný konec.
Sedláčkovi
Se službami paní Berbrové jsme byli maximálně spokojeni. Paní Berbrová vždy vystupovala profesionálně, ale zároveň lidsky, a pomohla nám hladce a bez problémů projít celým procesem koupě nemovitosti. Služby paní Berbrové určitě využijeme i v budoucnu a budeme ji všem doporučovat.
Michal S.
Dobrý den přeju p. Berbrová, jsem spokojená s vašimi službami, jste milá usměvavá, ráda vás doporučím svým přátelům a přeji hezký den ...
Tonča Z.
Dobrý den Paní Berbrová tímto mailem bychom vám chtěli ještě jednou poděkovat za vaší spolupráci.V podstatě není nic s čím by jsme nebyli spokojení,tedy kromě původní prodejní ceny za kterou jsme chtěli byt prodat, ale vzhledem k cenám na trhu a velikosti našeho bytu se to asi dalo očekávat, že půjdeme s cenou dolů. Jsme nakonec rádi, že se byt prodal bez sebemenších problémů. Taky děkujeme Paní Dudkové že dodržela své slovo a za předčasné splacení jsme nemuseli platit žádnou velkou sankci. A vám Paní Berbrová taky patří VELKÉ dík za vaši ochotu , obětavost ,komunikaci a taky vstřícné chování. V dnešní době už se s tím člověk moc často nesetkává. Takže ještě jednou vám moc pěkně děkujeme a pokud někdo bude chtít v oblasti nemovitostí pomoci určitě vás rádi doporučíme :) Mějte se hezky a někdy zase na shledanou. S pozdravem M.a N.Chmielovi .
M. a N. Chmielovi
Dobrý den paní Berbrová, Tímto bych Vám chtěl poděkovat za profesionální přístup při zprostředkování a následně i koupě pozemku pro mého syna. Vyřízení kompletního prodeje pozemku od vypracování smlouvy až po vyřízení zápisu na katastru nemovitosti. Z provedené práce a vzájemné komunikace jsem byl velice mile překvapen. Celý průběh prodej proběhl bez jediného problému. Paní Berbrovou považují za velice schopného a ochotného makléře. Všem doporučují k spolupráci. S pozdravem Ruttkay
Ruttkay

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 RAD PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI

zpracováním osobních údajů